top of page
_Q7A5832a.jpg
FrameFeed.png
Postpaper-min_edited_edited.png

Zmocní se vás a jste vydaná na pospas jeho touze, nahá a bezbranná. Má pod kontrolou vaše tělo i vaše vzrušení. Může si s vámi dělat co chce. Vy chcete, aby si s vámi dělal co chce.


Je to velmi silná fantazie. A právě tuto fantazii naplňují mé dominantní masáže. V BDSM světě existuje mnoho různých směrů a přístupů. Někdy jde o bolest, o ponížení, o to někoho zlomit či z něj mít vlastního otroka a může probíhat bez erotického podtextu, velmi technicky, nebo klinicky. Ve smyslné dominanci nejde o bolest, ani o ponížení, i když mohou být také součástí. Hlavní podstatou smyslné dominance je vzrušení a sexualita. Je to jako příběh z červené knihovny.


Toužíte po takovém zážitku, ale je možné to zažít s někým, koho neznáte? V tom je podstata mých masáží. Jsou postavené tak, abych získal vaší důvěru a odevzdání i přes to, že se známe chvilku. Všechno jde velmi plynule, já vnímám vaše pocity a podle toho určuji tempo. Sdílím vaše emoce, prožívám to s vámi, každý dotyk má smysl, každý dotyk má emoci. Odnesu si vás do našeho vlastního světa, kde existuje jen tady a teď. Budete vnímat každý můj pohyb, můj dech na vašem těle, můj hlas… Je úplně jedno jaké pomůcky použiji, protože má dominance vychází už jen z toho, jak vedle vás stojím, jak dýchám, jak se na vás dívám. Vaše tělo se bude chtít této dominantní energii odevzdat. Cítíte vzrušení, ale hlavně víte, že já vaše vzrušení cítím také. Vidím vás ve vaší nahotě, vzrušení, studu, už není důvod cokoliv skrývat, odevzdejte mi své tělo a mysl a já vás provedu tímto krásným prožitkem.

Pokud se vám chybně zobrazuje text článku, zkuste prohlížeč Chrome.

bottom of page