top of page
img1652693301982.jpg
FrameFeed.png
Postpaper-min_edited_edited.png

Tantrická masáž je i péče o duši, to někdy vyústí v emoční prožitky. Zvlášť pokud máme v sobě uložená různá traumata spojená s intimitou, vztahy s rodinou, vztahy s partnery a zejména vztahem se sebou a dosud jsme se s nimi nevypořádali. 


K tomu je také zapotřebí odevzdání se, ale v trošku jiném smyslu, než je to sexuální. Tohle odevzdání je ještě hlubší a narozdíl od toho sexuálního máme pocit, že ho odevzdat nechceme nikomu. To je ale pouze povrchoví pocit naší vnější slupky, kterou jsme si vytvořili, uvnitř máme touhu se té tíhy zbavit a ta touha se projeví, když ucítíme upřímnou péči a lásku.  
Já vytvářím bezpečné místo, kde tyto emoce můžeš projevit, podělit se o ně se mnou a uvolnit je. Je to velmi osvobozující. Že nejde získat takovou důvěru k muži, kterého neznáš? To že se neznáme je ale jeden z důvodů, proč to jde mnohem lépe, než s někým, kdo je součástí tvého života a je zatížen vaší společnou minulostí, nebo budoucností. Můžeš se se mnou otevřít, aniž by to mělo nějaký vliv na tvé vztahy, práci, tvůj život, je to naprosto diskrétní ale zároveň osobní.


Je to jako by si byla tak malinká, že se vejdeš do mých dlaní, a ja tě v nich držím tak pevně, abych tě ochránil před vším okolo a zároveň tak jemně, že se v mé dlani můžeš plně nadechnout, tančit, odpočívat, obejmout mé prsty, plakat, smát se, projevit se jakkoliv a vědět, že jsi obklopena bezpečím  láskou. 

Pokud se vám chybně zobrazuje text článku, zkuste prohlížeč Chrome.

bottom of page