top of page
tanec.jpg
FrameFeed.png
Postpapermid2-min_edited_edited.png

Chcete, aby vaše intimní prožitky byly intenzivnější? stačí se spojit s vaším tělem a vnímat všechny jeho části. Každý sval, každou buňku. Potom budete vnímat dotek na té nejintenzivnější úrovni, vše bude procítěné. Každý záchvěv, každé místo, kterého se váš partner dotkne, jeho teplý dech na vašem krku, jeho dlaň, která sjíždí po vašem stehnu, jeho stoupající vzrušení. To, když do vás vstupuje, zatím co se vaše těla tisknou v objetí. Každý milimetr, kterým do vás pomalinku proniká hlouběji a hlouběji.


To všechno se dá naučit. A hlavně, můžete s tím začít úplně sama, bez ohledu na to, co si o tom myslí váš partner. Skvělý způsob, jak se propojit se svým tělem je tanec a zejména smyslné tance, kde se učíte vnímat a vědomě zapojovat středové svaly, stehna, zadeček a také rozvíjíte svojí smyslnost a ženskost. 


Podobný význam má třeba jóga, skvěle doplňuje tantru, protože se v ní učíme propojit mysl s tělem. Tanec má ale své specifické výhody, jednak někoho prostě baví víc, než jóga, ale velký rozdíl je rytmus. Naučit se ovládat své tělo do rytmu hudby je v podstatě dokonalá příprava pro milování. Milování má totiž svojí vlastní hudbu, svůj vlastní rytmus, který udáváte vy a váš partner svojí vášní. Když ten rytmus sladíte a zároveň se umíte hýbat, je to úžasný tanec. Ne nadarmo se říká, že dobří tanečníci jsou i dobří milenci.


No a v neposlední řadě má smyslný tanec velmi pozitivní účinek na sebedůvěru, pocit ženskosti a sex-appeal. Cítit se sexy je velmi důležité. Protože vaše krása a sexappeal jsou pouze odrazem toho, jak moc si připadáte sexy, vzhled v tom hraje malou roli.


Samozřejmě k tomu hlubšímu prožitku je potřeba i prožívat dotyk na té emoční úrovni (i to tvrdší zacházení), ale naučit se vnímat své tělo je dobrý základ. A nevadí, že si přijdete jako poleno. Ano, každý máme trošku jiné předpoklady pro pohyb. Ale každý se můžeme učit a zlepšovat. Nejde o to se stát nejlepší tanečnicí, ale stát se tou nejlepší verzí sama sebe.

Pokud se vám chybně zobrazuje text článku, zkuste prohlížeč Chrome.

bottom of page