top of page
IMG_20220927_151651_382.jpg
FrameFeed.png
Postpaper-min_edited_edited.png

Nebavíme se o vnější kráse, ani o kráse osobnosti. Bavíme se o prožitku života. Představte si, že váš život je zážitek, který vám kamarádka koupila na slevomatu a po tom, co skončí, tak se vás kamarádka zeptá: “No a jak sis to užila“? Všechny emoce, všechny prožitky, všechen smutek a všechno štěstí… Jak si užíváte svůj život?

No a teď k té kráse prožitku. Představte si to jako krásnou květinu, jejíž semínko nosíte pořád v sobě. V tom semínku se skrývá veškerá krása prožitku života. Mnoho lidí neví, že tam to semínko je a pořád se snaží krásu prožitku hledat někde jinde, nebo mají pocit, že k tomu potřebují někoho jiného. Pokud si však uvědomíte, že tam to semínko je, tak o něj můžete začít pečovat, až z něj vyroste krásný květ, a čím víc lásky mu dáte, tím bude krásnější a větší a pokud ho necháte, tak se může stát součástí celého vašeho života, všech jeho aspektů a všech vašich prožitků.

Při masážích se někdy stává, že si existenci toho semínka uvědomíte skrze intimní prožitek. Masáž ho do vás nijak nevloží, jen vám ho ukáže. Masáž vám může pomoci si to uvědomit, najít to, uchopit to, ale není to v té masáži, je to ve vás. Můžete to v sobě najít, uchopit, rozvíjet mnoha různými způsoby. Důležité ale je, že ať k tomu přijdete kdekoliv, tak za to nemůže ta činnost, místo, člověk. Je to ve vás a ve výsledku nepotřebujete nikoho jiného, aby jste měli krásný prožitek života.

Pokud se vám chybně zobrazuje text článku, zkuste prohlížeč Chrome.

bottom of page